vv Blauw Rood'20 2 tegen vv Blauw Rood'20 1 28 September 2021, 19:55 Bolsward
vv Blauw Rood'20 3 tegen Futsal Heerenveen 2 28 September 2021, 21:00 Bolsward
Blauw Rood 3JM tegen LAC Frisia 1883 2 03 October 2021, 11:30 Witmarsum
Blauw Rood 2JM tegen Terschelling 2 03 October 2021, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Wispolia 1 03 October 2021, 14:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen VWC VR1 05 October 2021, 19:00 Bolsward
Haskerland 4 tegen vv Blauw Rood'20 3 06 October 2021, 19:55 Joure
vv Sneek Wit Zwart 2 tegen vv Blauw Rood'20 1 06 October 2021, 21:00 Sneek
vv Sneek Wit Zwart 3 tegen vv Blauw Rood'20 2 06 October 2021, 22:00 Sneek
Warga 2 tegen Blauw Rood 2JM 10 October 2021, 11:00 Warga
FFS 2 tegen Blauw Rood 3JM 10 October 2021, 12:00 Vegelinsoord
FFS 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 10 October 2021, 14:00 Vegelinsoord
vv Blauw Rood'20 2 tegen Haskerland 4 12 October 2021, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 3 tegen vv Sneek Wit Zwart 2 12 October 2021, 19:55 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen Futsal Heerenveen 4 12 October 2021, 20:50 Bolsward
vv Sneek Wit Zwart VR1 tegen vv Blauw Rood'20 VR1 13 October 2021, 21:00 Sneek
HJSC 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 15 October 2021, 19:30 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen fc Harlingen 35+1 15 October 2021, 19:30 Harlingen
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Blauwhuis 35+1 15 October 2021, 20:00 Witmarsum
Mulier 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 15 October 2021, 20:00 Harlingen
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Arum 35+1 15 October 2021, 20:30 Harlingen
TOP'63 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 15 October 2021, 21:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Scharnegoutum'70 35+1 15 October 2021, 21:30 Witmarsum
Tzum 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 15 October 2021, 22:00 Harlingen
vv Sneek Wit Zwart 3 tegen vv Blauw Rood'20 1 20 October 2021, 19:55 Sneek
Futsal Heerenveen 2 tegen vv Blauw Rood'20 3 20 October 2021, 20:55 Heerenveen
Blauw Rood 3JM tegen Oldeboorn 2 24 October 2021, 11:30 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Aengwirden 1 24 October 2021, 14:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen FFS VR1 26 October 2021, 19:00 Bolsward
vv Sneek Wit Zwart 2 tegen vv Blauw Rood'20 2 27 October 2021, 19:00 Sneek
Futsal Heerenveen 4 tegen vv Blauw Rood'20 3 27 October 2021, 20:55 Heerenveen
Blauw Rood 2JM tegen fc Harlingen 2 31 October 2021, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen fc Harlingen 3 31 October 2021, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Houtigehage 1 31 October 2021, 14:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 2 tegen Futsal Heerenveen 4 02 November 2021, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 3 tegen Haskerland 3 02 November 2021, 19:55 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen SC Bolsward 1 02 November 2021, 20:50 Bolsward
Renado VR1 tegen vv Blauw Rood'20 VR1 03 November 2021, 19:00 Sint nicolaasga
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Scharnegoutum'70 35+1 05 November 2021, 19:30 Scharnegoutum
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen fc Harlingen VR2 05 November 2021, 19:30 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Mulier 35+1 05 November 2021, 19:30 Arum
TOP'63 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 05 November 2021, 20:00 Scharnegoutum
Arum VR1 tegen vv Blauw Rood'20 VR1 05 November 2021, 20:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen HJSC 35+1 05 November 2021, 20:30 Scharnegoutum
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen Vlielandse Sport Vereniging '31 VR1 05 November 2021, 20:30 Witmarsum
fc Harlingen 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 05 November 2021, 20:30 Arum
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Tzum 35+1 05 November 2021, 21:00 Arum
Blauwhuis 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 05 November 2021, 21:30 Scharnegoutum
Arum 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 05 November 2021, 21:30 Arum
vv Sneek Wit Zwart 3 tegen Blauw Rood 3JM 07 November 2021, 10:00 Sneek
MKV'29 3 tegen Blauw Rood 2JM 07 November 2021, 11:00 Leeuwarden
Sport Vereent 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 07 November 2021, 14:00 Oldeberkoop
NTW 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 08 November 2021, 20:00 Akkrum
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen Futsal Heerenveen VR1 09 November 2021, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen Avanti VR1 09 November 2021, 19:00 Bolsward
SC Bolsward 1 tegen vv Blauw Rood'20 3 09 November 2021, 21:00 Bolsward
Haskerland 3 tegen vv Blauw Rood'20 2 10 November 2021, 21:00 Joure
De Herauten 5 tegen vv Blauw Rood'20 1 15 November 2021, 20:55 Burgum
Haskerland 3 tegen vv Blauw Rood'20 1 17 November 2021, 21:00 Joure
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen TOP'63 35+1 19 November 2021, 19:30 Oppenhuizen
Vlielandse Sport Vereniging '31 VR1 tegen vv Blauw Rood'20 VR1 19 November 2021, 19:30 Harlingen
Arum 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 19 November 2021, 19:30 Witmarsum
HJSC 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 19 November 2021, 20:00 Oppenhuizen
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen fc Harlingen VR2 19 November 2021, 20:00 Harlingen
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen fc Harlingen 35+1 19 November 2021, 20:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Scharnegoutum'70 35+1 19 November 2021, 20:30 Oppenhuizen
Arum VR1 tegen vv Blauw Rood'20 VR1 19 November 2021, 20:30 Harlingen
Tzum 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 19 November 2021, 20:30 Witmarsum
Blauwhuis 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 19 November 2021, 21:30 Oppenhuizen
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Mulier 35+1 19 November 2021, 21:30 Witmarsum
Blauw Rood 2JM tegen Read Swart 3 21 November 2021, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen LSC 1890 7 21 November 2021, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Blauwhuis 1 21 November 2021, 14:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 3 tegen vv Blauw Rood'20 1 23 November 2021, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 2 tegen De Herauten 5 23 November 2021, 19:55 Bolsward
Lemmer vv 2 tegen Blauw Rood 2JM 28 November 2021, 11:00 Lemmer
Oosterlittens 3 tegen Blauw Rood 3JM 28 November 2021, 11:00 Easterlittens
Tijnje 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 28 November 2021, 14:00 Tijnje
vv Blauw Rood'20 2 tegen SC Bolsward 1 30 November 2021, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen De Herauten 5 30 November 2021, 19:55 Bolsward
vv Blauw Rood'20 3 tegen NTW 1 30 November 2021, 20:50 Bolsward
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Blauwhuis 35+1 03 December 2021, 19:30 Blauwhuis
fc Harlingen 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 03 December 2021, 19:30 Witmarsum
TOP'63 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 03 December 2021, 20:00 Blauwhuis
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Tzum 35+1 03 December 2021, 20:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Scharnegoutum'70 35+1 03 December 2021, 20:30 Blauwhuis
Mulier 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 03 December 2021, 21:00 Witmarsum
HJSC 35+1 tegen vv Blauw Rood'20 35+1 03 December 2021, 21:30 Blauwhuis
vv Blauw Rood'20 35+1 tegen Arum 35+1 03 December 2021, 21:30 Witmarsum
Blauw Rood 2JM tegen FVC 2 05 December 2021, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen Akkrum 3 05 December 2021, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Blue Boys 1 05 December 2021, 14:00 Witmarsum
NTW 1 tegen vv Blauw Rood'20 2 06 December 2021, 20:00 Akkrum
De Herauten 5 tegen vv Blauw Rood'20 3 06 December 2021, 21:00 Burgum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Futsal Heerenveen 2 07 December 2021, 19:00 Bolsward
LSC 1890 6 tegen Blauw Rood 3JM 12 December 2021, 10:30 Sneek
Black Boys 2 tegen Blauw Rood 2JM 12 December 2021, 11:00 Sneek
Langezwaag 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 12 December 2021, 14:00 Langezwaag
De Herauten 5 tegen vv Blauw Rood'20 2 13 December 2021, 21:50 Burgum
vv Blauw Rood'20 1 tegen vv Blauw Rood'20 2 11 January 2022, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 3 tegen vv Blauw Rood'20 2 18 January 2022, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen vv Sneek Wit Zwart 3 18 January 2022, 19:55 Bolsward
Blauw Rood 2JM tegen Lemmer vv 2 30 January 2022, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen Oosterlittens 3 30 January 2022, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen AVV 1 30 January 2022, 12:00 Witmarsum
Oldeboorn 2 tegen Blauw Rood 3JM 06 February 2022, 10:30 Oldeboorn
LSC 1890 4 tegen Blauw Rood 2JM 06 February 2022, 13:30 Sneek
Aengwirden 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 06 February 2022, 14:00 Tjalleberd
SC Bolsward 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 08 February 2022, 21:00 Bolsward
Haskerland 3 tegen vv Blauw Rood'20 3 09 February 2022, 20:00 Joure
Futsal Heerenveen 4 tegen vv Blauw Rood'20 2 09 February 2022, 20:55 Heerenveen
Blauw Rood 2JM tegen Warga 2 13 February 2022, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen FFS 2 13 February 2022, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen FFS 1 13 February 2022, 14:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 2 tegen Futsal Heerenveen 2 15 February 2022, 19:00 Bolsward
vv Sneek Wit Zwart 3 tegen vv Blauw Rood'20 3 16 February 2022, 19:00 Sneek
Haskerland 4 tegen vv Blauw Rood'20 1 16 February 2022, 21:00 Joure
vv Blauw Rood'20 1 tegen vv Sneek Wit Zwart 2 01 March 2022, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 2 tegen vv Sneek Wit Zwart 3 01 March 2022, 19:55 Bolsward
vv Blauw Rood'20 3 tegen Haskerland 4 01 March 2022, 20:50 Bolsward
fc Harlingen 3 tegen Blauw Rood 3JM 06 March 2022, 10:00 Harlingen
fc Harlingen 2 tegen Blauw Rood 2JM 06 March 2022, 11:00 Harlingen
Houtigehage 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 06 March 2022, 14:00 Houtigehage
Haskerland 4 tegen vv Blauw Rood'20 2 09 March 2022, 21:00 Joure
Futsal Heerenveen 4 tegen vv Blauw Rood'20 1 09 March 2022, 21:50 Heerenveen
vv Sneek Wit Zwart 2 tegen vv Blauw Rood'20 3 09 March 2022, 21:55 Sneek
Blauw Rood 2JM tegen GAVC 3 13 March 2022, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen Blauwhuis 2 13 March 2022, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Oldeboorn 1 13 March 2022, 14:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 2 tegen vv Sneek Wit Zwart 2 15 March 2022, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 3 tegen Futsal Heerenveen 4 15 March 2022, 19:55 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen Haskerland 3 15 March 2022, 20:50 Bolsward
AVV 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 20 March 2022, 13:30 Hoorn terschelling
Friesland 3 tegen Blauw Rood 3JM 27 March 2022, 11:00 Leeuwarden
S.F. Deinum 2 tegen Blauw Rood 2JM 27 March 2022, 12:00 Deinum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Tijnje 1 27 March 2022, 14:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 3 tegen SC Bolsward 1 29 March 2022, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 2 tegen Haskerland 3 29 March 2022, 19:55 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen NTW 1 29 March 2022, 20:50 Bolsward
Read Swart 3 tegen Blauw Rood 2JM 03 April 2022, 10:00 De knipe
LSC 1890 7 tegen Blauw Rood 3JM 03 April 2022, 12:30 Sneek
Blauwhuis 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 03 April 2022, 14:00 Blauwhuis
NTW 1 tegen vv Blauw Rood'20 3 04 April 2022, 20:00 Akkrum
SC Bolsward 1 tegen vv Blauw Rood'20 2 05 April 2022, 21:00 Bolsward
Akkrum 3 tegen Blauw Rood 3JM 10 April 2022, 10:00 Akkrum
FVC 2 tegen Blauw Rood 2JM 10 April 2022, 11:00 Leeuwarden
Blue Boys 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 10 April 2022, 14:00 Nij beets
vv Blauw Rood'20 3 tegen De Herauten 5 19 April 2022, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 2 tegen NTW 1 19 April 2022, 19:55 Bolsward
Futsal Heerenveen 2 tegen vv Blauw Rood'20 1 20 April 2022, 21:50 Heerenveen
Blauw Rood 2JM tegen Black Boys 2 24 April 2022, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen LSC 1890 6 24 April 2022, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Langezwaag 1 24 April 2022, 14:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen vv Blauw Rood'20 3 26 April 2022, 19:00 Bolsward
LAC Frisia 1883 2 tegen Blauw Rood 3JM 15 May 2022, 10:30 Leeuwarden
Terschelling 2 tegen Blauw Rood 2JM 15 May 2022, 11:30 Midsland
Wispolia 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 15 May 2022, 14:00 Terwispel
Blauw Rood 2JM tegen MKV'29 3 22 May 2022, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen vv Sneek Wit Zwart 3 22 May 2022, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Sport Vereent 1 22 May 2022, 14:00 Witmarsum