vv Blauw Rood'20 3 tegen NTW 1 25 January 2022, 21:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen vv Sneek Wit Zwart 3 25 January 2022, 22:00 Bolsward
Blauw Rood 2JM tegen Lemmer vv 2 30 January 2022, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen Oosterlittens 3 30 January 2022, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen AVV 1 30 January 2022, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 2 tegen vv Blauw Rood'20 1 01 February 2022, 21:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 3 tegen Futsal Heerenveen 4 01 February 2022, 21:55 Bolsward
Oldeboorn 2 tegen Blauw Rood 3JM 06 February 2022, 10:30 Oldeboorn
LSC 1890 4 tegen Blauw Rood 2JM 06 February 2022, 13:30 Sneek
Aengwirden 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 06 February 2022, 14:00 Tjalleberd
SC Bolsward 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 08 February 2022, 21:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen Avanti VR1 08 February 2022, 21:55 Bolsward
Haskerland 3 tegen vv Blauw Rood'20 3 09 February 2022, 20:00 Joure
Futsal Heerenveen 4 tegen vv Blauw Rood'20 2 09 February 2022, 20:55 Heerenveen
Blauw Rood 2JM tegen Warga 2 13 February 2022, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen FFS 2 13 February 2022, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen FFS 1 13 February 2022, 14:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 2 tegen Futsal Heerenveen 2 15 February 2022, 21:00 Bolsward
Haskerland 4 tegen vv Blauw Rood'20 1 16 February 2022, 21:00 Joure
Futsal Marum VR1 tegen vv Blauw Rood'20 VR1 18 February 2022, 19:00 Marum
vv Blauw Rood'20 2 tegen vv Sneek Wit Zwart 3 22 February 2022, 21:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen De Sweach VR1 22 February 2022, 21:55 Bolsward
Futsal Heerenveen 4 tegen vv Blauw Rood'20 3 23 February 2022, 20:00 Heerenveen
Haskerland 3 tegen vv Blauw Rood'20 1 23 February 2022, 20:55 Joure
vv Blauw Rood'20 3 tegen Haskerland 4 01 March 2022, 21:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen Balk ZV Vr1 01 March 2022, 21:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen vv Sneek Wit Zwart 2 01 March 2022, 22:00 Bolsward
vv Sneek Wit Zwart 3 tegen vv Blauw Rood'20 3 02 March 2022, 19:55 Sneek
fc Harlingen 3 tegen Blauw Rood 3JM 06 March 2022, 10:00 Harlingen
fc Harlingen 2 tegen Blauw Rood 2JM 06 March 2022, 11:00 Harlingen
Houtigehage 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 06 March 2022, 14:00 Houtigehage
De Sweach VR1 tegen vv Blauw Rood'20 VR1 08 March 2022, 20:00 Gorredijk
Haskerland 4 tegen vv Blauw Rood'20 2 09 March 2022, 21:00 Joure
Futsal Heerenveen 4 tegen vv Blauw Rood'20 1 09 March 2022, 21:50 Heerenveen
vv Sneek Wit Zwart 2 tegen vv Blauw Rood'20 3 09 March 2022, 21:55 Sneek
Blauw Rood 2JM tegen GAVC 3 13 March 2022, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen Blauwhuis 2 13 March 2022, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Oldeboorn 1 13 March 2022, 14:00 Witmarsum
Avanti VR1 tegen vv Blauw Rood'20 VR1 18 March 2022, 20:00 Stiens
AVV 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 20 March 2022, 13:30 Hoorn terschelling
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen VWC VR1 22 March 2022, 21:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 2 tegen vv Sneek Wit Zwart 2 22 March 2022, 21:55 Bolsward
vv Sneek Wit Zwart 3 tegen vv Blauw Rood'20 1 23 March 2022, 21:00 Sneek
Friesland 3 tegen Blauw Rood 3JM 27 March 2022, 11:00 Leeuwarden
S.F. Deinum 2 tegen Blauw Rood 2JM 27 March 2022, 12:00 Deinum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Tijnje 1 27 March 2022, 14:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 3 tegen SC Bolsward 1 29 March 2022, 19:00 Bolsward
GAVC VR2 tegen vv Blauw Rood'20 VR1 29 March 2022, 20:50 Grou
vv Blauw Rood'20 1 tegen NTW 1 29 March 2022, 21:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 2 tegen Haskerland 3 29 March 2022, 22:00 Bolsward
Read Swart 3 tegen Blauw Rood 2JM 03 April 2022, 10:00 De knipe
LSC 1890 7 tegen Blauw Rood 3JM 03 April 2022, 12:30 Sneek
Blauwhuis 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 03 April 2022, 14:00 Blauwhuis
NTW 1 tegen vv Blauw Rood'20 3 04 April 2022, 20:00 Akkrum
SC Bolsward 1 tegen vv Blauw Rood'20 2 05 April 2022, 21:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen De Herauten 5 05 April 2022, 21:55 Bolsward
Akkrum 3 tegen Blauw Rood 3JM 10 April 2022, 10:00 Akkrum
FVC 2 tegen Blauw Rood 2JM 10 April 2022, 11:00 Leeuwarden
Blue Boys 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 10 April 2022, 14:00 Nij beets
De Herauten 5 tegen vv Blauw Rood'20 3 11 April 2022, 22:00 Burgum
vv Blauw Rood'20 2 tegen SC Bolsward 1 12 April 2022, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen Haskerland 3 12 April 2022, 19:55 Bolsward
vv Blauw Rood'20 3 tegen De Herauten 5 19 April 2022, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen Futsal Marum VR1 19 April 2022, 20:00 Bolsward
Futsal Heerenveen 2 tegen vv Blauw Rood'20 1 20 April 2022, 21:50 Heerenveen
Blauw Rood 2JM tegen Black Boys 2 24 April 2022, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen LSC 1890 6 24 April 2022, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Langezwaag 1 24 April 2022, 14:00 Witmarsum
De Herauten 5 tegen vv Blauw Rood'20 2 25 April 2022, 21:55 Burgum
vv Blauw Rood'20 1 tegen vv Blauw Rood'20 3 26 April 2022, 20:00 Bolsward
Balk ZV Vr1 tegen vv Blauw Rood'20 VR1 26 April 2022, 20:55 Balk
NTW 1 tegen vv Blauw Rood'20 2 02 May 2022, 20:00 Akkrum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Futsal Heerenveen 2 03 May 2022, 19:55 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen vv Blauw Rood'20 2 10 May 2022, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen GAVC VR1 10 May 2022, 19:55 Bolsward
LAC Frisia 1883 2 tegen Blauw Rood 3JM 15 May 2022, 10:30 Leeuwarden
Terschelling 2 tegen Blauw Rood 2JM 15 May 2022, 11:30 Midsland
Wispolia 1 tegen vv Blauw Rood'20 1 15 May 2022, 14:00 Terwispel
vv Blauw Rood'20 3 tegen vv Blauw Rood'20 2 17 May 2022, 19:00 Bolsward
VWC VR1 tegen vv Blauw Rood'20 VR1 18 May 2022, 20:00 Munnekeburen
Blauw Rood 2JM tegen MKV'29 3 22 May 2022, 12:00 Witmarsum
Blauw Rood 3JM tegen vv Sneek Wit Zwart 3 22 May 2022, 12:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 1 tegen Sport Vereent 1 22 May 2022, 14:00 Witmarsum
vv Blauw Rood'20 VR1 tegen GAVC VR2 24 May 2022, 19:00 Bolsward
vv Blauw Rood'20 2 tegen NTW 1 24 May 2022, 19:55 Bolsward
vv Blauw Rood'20 1 tegen Futsal Heerenveen 4 31 May 2022, 19:55 Bolsward