• Na 3 winst partijen stond zondag de streekderby tegen Black Boys op het programma voor BlauwRood ´20. De volgende serieuze testcase voor de mannen van Bennie Zeilmaker. En dat er over gesproken word in de stad is duidelijk, zelf het Friesch Dagblad was afgereisd om verslag van het duel te maken. De banden tussen BlauwRood en Black Boys zijn uitstekend, de mannen kennen elkaar en hebben onderling goed contact. Dat bleek gedurende de hele wedstrijd die fel maar fair was. En eerlijk is eerlijk, het eerste half uur had BlauwRood niet veel te vertellen. De Snekers waren scherper, speelden prima en kwamen dan ook door een vrije trap van Mark Zijlstra terecht op voorsprong. Het publiek ging er eens goed voor zitten tussen de buien door. Na het doelpunt van Black Boys wordt BlauwRood sterker en dat leidt tot een paar serieuze kansen die helaas niet benut worden. Een mooi schot van Jesper Draaisma gaat net langs de verkeerde kant van de paal en vlak voor rust krijgt Billy Draaisma de uitgelezen kans op de gelijkmaker echter grijpt de keeper van Black Boys goed in. Het is rust en in de kantine horen we bijna de donderspeech van Dennis Niemarkt die de Bolswarders op scherp wil zetten. In de 2e helft start Lee Roy Purvis, teruggekomen van een blessure voor Pascal Alkema en Paul Huisman voor Martijn Oostra. BlauwRood start fel en goed aan de 2e helft maar de kansen leveren nog steeds geen goal op. Black Boys komt er nog maar sporadisch uit en lijkt het kwijt te zijn. In de 63e minuut krijgt Lee Roy Purvis buiten de 16 de bal en zijn uitgemeten voorzet hoeft door Dennis Niemarkt alleen maar binnen gelopen te worden. De gelijke stand staat op het bord maar de Bolswarders willen meer en gaan daar ook voor. Een mooie actie van Jesper Draaisma op links leidt tot een enorme kans voor Paul Huisman maar schiet jammerlijk recht op de keeper. Dan volgt in de 76e minuut een soort scrimmage voor het doel van Black Boys en wordt Paul Huisman vast gehouden en wijst de scheidsrechter van dienst naar de stip. Niemand anders dan ex-Black Boys speler Dennis Niemarkt gaat achter de bal staan en schiet onherroepelijk raak. Een unicum want het is Dennis zijn 150e doelpunt in zijn carrière. Het laatste kwartier gebeurt er niet veel meer tot vlak voor tijd Dennis zijn middag compleet maakt door zijn 3e binnen te schieten. Opnieuw 3 punten voor BlauwRood en wat een luxe na een teleurstellend laatste seizoen. De focus moet blijven want over 2 weken volgt de volgende testcase tegen de nummer 2 Lemmer die teleurstellend gelijk speelde tegen Langweer.

    BlauwRood blijft maar winnen! BlauwRood blijft maar winnen! 1 BlauwRood blijft maar winnen! 2 BlauwRood blijft maar winnen! 3 BlauwRood blijft maar winnen! 4 BlauwRood blijft maar winnen! 5 BlauwRood blijft maar winnen! 6 BlauwRood blijft maar winnen! 7 BlauwRood blijft maar winnen! 8 BlauwRood blijft maar winnen! 9 BlauwRood blijft maar winnen! 10 BlauwRood blijft maar winnen! 11 BlauwRood blijft maar winnen! 12 BlauwRood blijft maar winnen! 13 BlauwRood blijft maar winnen! 14 BlauwRood blijft maar winnen! 15 BlauwRood blijft maar winnen! 16