• Gezocht.... Wanted!! Dead or alive... nee! "Alive" natuurlijk! Liefst met BlauwRood hart!

  13 mei 2024 Beheerder
 • Leider(s) gezocht!!

  Met het afscheid van ons illustere duo Frans Q en Martin D (achternamen bekend bij de redactie) is het tweede elftal van BlauwRood'20  op zoek naar nieuwe leiders/ elftalbegeleiders. Op zondagen staan de mannen in de wei en spelen thuis om 10.30u, uitwedstrijden kunnen verschillen qua aanvangstijd.
  De mannen of vrouwen die het zien zitten om ons tweede te begeleiden moeten op zondagen zorg dragen voor het materiaal, regelen dat er een scheidsrechter is, bij uitwedstrijden zorgen dat er vervoer is,  de ballen oppompen, de waterzak vullen, de vlaggen langs de cornerplaatsen zetten en weer ophalen als er geen andere pot na hun is, de technische en tactische omzettingen doen tijdens de wedstrijd, de wisselspelers tevreden en gretig houden, maar bovenal: MET VEEL PLEZIER HET 2E ELFTAL BEGELEIDEN BIJ HUN WEDSTRIJDEN!
  Het 2e traint 1x in de week op de vrijdagavond van 19.30 tot 21.00u, hierbij is aanwezigheid leuk, maar niet per se noodzakelijk. Lijntjes met de trainer/coach zijn kort.

  Wat hebben we nodig en wat zijn de voordelen:

  • Je hoeft geen voetbaltalent te hebben om een leuke ploeg mensen te begeleiden (al helpt het misschien wel)!
  • Je vindt de derde helft minstens zo belangrijk als de eerste twee
  • Je hebt een vaste stek op de bank of binnen het coachgebied, dus je staat gegarandeerd vooraan op het veld en hebt het beste zicht (daar kan geen skybox tegen op)!
  • Je mag gewoon je eigen boterhammen mee in de jasbúse ( voor roken verbannen we je naar achter de tribune!)
  • Je krijgt een heuse coachjas in bruikleen (wie wil dêr nou niet met flaneren deur Bolsert?!)
  • Je maakt onderdeel uit van de jongste vereniging van Bolsward, eentje waar we maar wát trots op zijn! Home
  • Lijkt het je wat? Neem contact op via info@vvblauwrood20.nl of loop langs en binnen bij Badweg 3 op dinsdag- of vrijdagavond. Reageren in een DM via onze socials mag ook!