• VV Blauwrood'20 Welkom bij De gezelligste vereniging van Bolsward! VV Blauwrood'20 Welkom bij De gezelligste vereniging van Bolsward! VV Blauwrood'20 Welkom bij De gezelligste vereniging van Bolsward!
  • Helaas... wel weer geknokt vandaag, maar te weinig gekregen. In de eerste helft een kwartier onzichtbaar, daarna prima. Helaas snel 1-0 achter door miscommunicatie achterin. Een terugspeelbal van Lemmer wordt bestraft met een vrije trap die Mathieu binnen ragt! 1-1. Helaas valt ook de 2-1.. dan geheel onduidelijk afgekeurde 2-2. ... vlak daarna een rode kaart voor praten en prompt de 3-1 eroverheen omdat een overtreding op Nick in zijn 5meter niet wordt bestraft. Te ver achter de feiten aan. Zonde .. een beetje verslagen, maar al gauw de rug weer gerecht. Nog wat kansjes die er vandaag niet in mochten. Helaas, helaas... maar er is wel hard gewerkt. Kort in de duels en de tweede bal proberen te pakken. Dat levert sowieso stress op bij de tegenstander in hun 16, maar jammer genoeg nog niet genoeg voor aansluitingstreffers. Dat de 4-1 er dan ook nog invliegt, is zuur.
    Kop op... blijven knokken....