• Lasaulec 2 jaar langer sponsor van vv BlauwRood ’20.Technische Groothandel Lasaulec met hun thuisbasis in Heerenveen, heeft het contract als hoofdsponsor van vv BlauwRood ’20 met minimaal 2 jaar verlengd. Anne Lourens, CEO van Lasaulec, laat weten dat de intentie is om nog veel langer met elkaar door te gaan. Het gevoel is van beide kanten helemaal vertrouwd en dat is de juiste basis voor dit soort overeenkomsten. Sport is altijd belangrijk geweest voor Lasaulec. Zo was het bedrijf jarenlang als sponsor actief in de marathon schaatswereld met zelfs een tijdlang een eigen team die ook diverse overwinningen mocht bijschrijven. De overwinningen bij BlauwRood blijven nog een beetje achter maar Anne is vooral blij dat we Langweer onder ons op de ranglijst hebben kunnen houden aangezien een van zijn medewerkers daar voetbalt. “Nivo is niet het allerbelangrijkst en ondanks dat ik toch wel echt een winnaar ben, spreekt het sociale, gezellige en ongecompliceerde me ook wel erg aan” zegt Anne. “Zolang het goed voelt gaan we zeker door met elkaar”. vv BlauwRood ’20 is terecht super trots op zo’n grote naam als hoofdsponsor. “We mogen Lasaulec heel dankbaar zijn als sponsor. Zij zorgen voor het fundament waarop de club verder kan bouwen en zeker gezien de enorme stijging van allerlei kosten is dit gewoon prachtig nieuws.” Aldus voorzitter Ruben Draaisma.