• Met dank aan de dames en de sneeuw! Met dank aan de dames en de sneeuw! 1

    We mochten vanochtend naar LSC 6. Hebben we genoeg spelers, gaat de wedstrijd wel door met die sneeuw? Henk en Leo hadden de tas mee, maar doordat Monica en Esther meededen en Nick op doel kon vanwege de afgelasting van het eliteteam, bleef hun inzet gelukkig beperkt tot het sneeuwvrij maken van het veld en ieder een helft vlaggen.

    Beide dames in de basis, links en rechts op het middenveld en dat ging prima. Toch kwamen we op een 1-0 achterstand door een frummelgoaltje; gelukkig viel de gelijkmaker snel.
    De tweede helft waren wij veel beter, maar wéér kwamen we op achterstand, grrrr. Maar de koppies bleven omhoog, we bleven aandringen en wonnen uiteindelijk met 2-3. Gezien het spelbeeld een magere overwinning, maar de punten zijn mee vanuit Sneek en daar gaat het om.
    Volgende week de derby tegen Blauwhuis, die moeten we pakken, dan doen we lekker mee in de subtop!