• ONNODIG EN SNEU VERLIES VAN HET 2E TEGEN DE KOPLOPER ONNODIG EN SNEU VERLIES VAN HET 2E TEGEN DE KOPLOPER 1 ONNODIG EN SNEU VERLIES VAN HET 2E TEGEN DE KOPLOPER 2

    ONNODIG EN SNEU VERLIES VAN HET 2E TEGEN DE KOPLOPER 3Zo, de kop is er weer af, 2024 is nu ├ęcht begonnen! En dat tegen de koploper Sneek W/Z. Maar we speelden goed, rustig opbouwen, lekker samen aanvallen opzetten en een positieve voetbalhouding. En dan sta je gewoon met 2-0 voor en verdient dus.

    Helaas was een blooper achterin de ommekeer. Ook de gelijkmaker was niet nodig, niet adequaat afstoppen werd genadeloos afgestraft door de tegenstander. En niet veel later de 2-3. De koppies gingen even hangen, maar niet voor lang en dat leverde de verdiende gelijkmaker op. Maar opnieuw door halfbakken ingrijpen kwamen we weer op achterstand en helaas ontbrak de tijd om weer op gelijke hoogte te komen.

    Al met al een leuk en sportief duel, helaas namen de gasten de punten mee naar Sneek.