• 🔵🔴Nou, dat was me weer een potje.... je weet dat je in de vijfde klasse de kans hebt op leidsmannen die ook niet op het hoogte niveau acteren, maar wat er in het veld gebeurde was voor beide kanten, Sport Vereent en BlauwRood’20 soms wonderlijk. Afgekeurde goal van Sport Vereent voorkwam een vroege achterstand. Eén been voor onze verdediging
    Dennis Niemarkt tikte gelukkig kort daarop de 1-0 binnen. Er volgen nog flink wat kansen van Jesper, Dennis, Martijn.. maar het bleef 1-0 met rust. Na rust kwamen er legio kansen, maar er werd wel erg vaak de vlag omhooggestoken terwijl spelers van BlauwRood’20 uit de tweede lijn nooit buitenspel konden staan. De beste leidsman bevond zich echter meest in of rond de middencirkel, dus van zelf constateren kon geen sprake zijn. Na wederom een knappe aanval zag onze kleine Draai eindelijk een keer zijn inzet beloond: 2-0. Een bevrijding, vooral voor Jesper zelf, want hij wil zo graag en het lukte maar niet. Daarna nog een goal van Jesper, door knap werk van Mathieu, die weer een berepartij speelde... helaas.. om onduidelijke redenen afgekeurd.... daarna een fraaie actie van Jonah die goed oplet op een bal die terugkomt van de tegenstander: hij schiet hem prachtig in de korte hoek... maar blijkbaar wéér buitenspel. Kansen zat. Ook onze Billy had nog een paar wonderschone acties en een afgekeurde goal denk ik....
    Ach, we hebben 2-0 gewonnen... we weten dat we het net kunnen vinden... volgende week tegen Aengwirden uit de mouwen maar weer flink opstropen en de 1e plek consolideren!! Come on boys!! 💪 🔵🔴